YAPI VE İNŞAAT MAKİNALARI

YASAL UYARILAR

Caterpillar, Caterpillar'ın sahip olduğu bütün metin, resim ve yazılımlara ait tüm telif haklarını saklı tutmaktadır ve burada yayınlanan dosyaları yalnızca bilgileri iletmek veya görüntülemek amacıyla elektronik olarak kopyalamanıza izin vermektedir. Caterpillar'ın yazılı izni olmaksızın, bu web sitesindeki dosyalar tekrar yayınlamak veya içindeki bilgilerin basılması amacıyla kopyalanamaz, değiştirilemez veya farklı bir şekilde tahrifat yapılamaz. Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, bu belgede yer alan hiçbir şey için Caterpillar telif hakkı, patenti veya markası altında herhangi bir izin veya hak verilmiş olarak yorumlanamaz.

CAT, CATERPILLAR, ilgili logoları, "Caterpillar Yellow" ve "Power Edge" ticari sunumu ile burada kullanılan kurumsal ve ürün kimlikleri, Caterpillar'ın ticari markalarıdır ve izinsiz kullanılamaz. Cat ve Caterpillar, Caterpillar Inc., 100 NE Adams, Peoria IL 61629 şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

YASAL UYARILAR

Metin, resimler ve linkler dahil olmak üzere bu yayındaki bilgiler, CATERPİLLAR INC TARAFINDAN “OLDUKLARI GİBİ”, VE AÇIK VEYA ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, ZIMNİ BAYİLİK VEYA ÖZEL BİR AMAÇ İÇİN UYGUNLUK, YA DA İHLAL ETMEME GARANTİSİ VERMEKSİZİN SADECE BAYİLERİNE VE MÜŞTERİLERİNE KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA SAĞLANMIŞTIR. Caterpillar Inc., bu yayındaki hatalar veya eksiklikler veya bu yayına atıfta bulunulan veya bunlarla bağlantılı diğer belgeler için sorumluluk kabul etmez. Bu yayın, teknik veya diğer yanlışlıkları içerebilir ve burada referans verilen tüm ürünler veya hizmetler her alanda mevcut değildir. Değişiklikler periyodik olarak bilgilere eklenir ve Caterpillar bu yayında açıklanan ürünleri veya hizmetleri istediği zaman değiştirebilir. Burada yer alan herhangi bir bilgiyi dayanak almadan önce, daha fazla bilgi için yerel Caterpillar bayinize başvurun.

Bu web sitesine veya Caterpillar ürün ve hizmetlerine ilişkin yorumlar, sorular, öneriler, fikirler veya benzerleriyle ilgili olarak doğrudan Caterpillar'a yanıt vermeyi seçmeniz halinde, bu bilgilerin gizli olmadığını ve Caterpillar'ın yanıt verme yükümlülüğü olmayacağını ve de ve bu bilgileri içeren ürünler geliştirme, üretme ve pazarlama dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bilgileri sınırlama olmaksızın çoğaltma, kullanma, başkalarına açıklama ve dağıtma hakkına sahip olacağını kabul etmiş olursunuz.

***********************

Netscape tescilli bir ticari markadır ve Netscape Navigator logosu Netscape Communications Corporation'ın ticari markasıdır. Microsoft tescilli bir ticari markadır ve Internet Explorer logosu Microsoft Corporation'ın ticari markasıdır. Acrobat ve Acrobat logosu, Adobe Systems Incorporated şirketinin ticari markalarıdır. Apple ve QuickTime, Apple Computer Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Bu Web sayfalarında yer alan hiçbir şey, bu ticari markaları kullanma hakkının verilmesi veya izin verilmesi olarak yorumlanamaz.

Caterpillar Inc., müşterilerine, bayilerine ve tedarikçilerine, sahada ve çevrimiçi ortamda en iyi değeri sağlayan ürün ve hizmetleri sağlamayı taahhüt eder. Sizden, kişisel kimlik bilgilerinizi istedik, bu yüzden bunları nasıl kullanılacağını bilmenizi istiyoruz. Caterpillar'ın kurumsal web siteleri ailesi aracılığıyla bize kaydolduğunuzda veya bizimle iletişime geçtiğinizde, sağladığınız tüm bilgilerin veya yorumların Caterpillar, bağlı şirketleri ve bayileri ile paylaşılabileceğini ve müşteri siparişlerini işleme koymak ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek ve pazarlamak için herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Bilgilerinizi üçüncü bir tarafa satmayacağız veya kiralamayacağız ve bilgileri güvende tutmak için makul oranda çaba göstereceğiz. Caterpillar Inc. çevrimiçi gizliliğinizi tanır ve riayet eder.